Доставка й Оплата

Доставка й оплата

Після оформлення замовлення в інтернет-магазині “АгроМотоСвіт“, вам подзвонить наш менеджер, з яким ви погодите всі умови оплати та доставки замовленого товару.

Умови оплати замовлення

Для того, щоб зробити покупку в нашому магазині найбільш комфортною для вас, ми пропонуємо різні способи оплати товару, з яких ви можете вибрати найбільш зручний:

Післяплата

Ви оплачуєте замовлення після доставки та перевірки його цілісності на складі служби доставки або розраховуєтесь прямо з водієм-експедитором (у разі адресної доставки). Зверніть увагу, що у випадку оплати накладним платежем, вам належить також оплатити послугу пересилання грошей відправнику (у кожного перевізника є свої тарифи, ознайомитися з якими можна на сайті кожного з них).

Оплата на банківську карту

При передоплаті на банківську картку ви заощадите на послуги пересилання грошей службами доставки. Після оформлення замовлення наш менеджер відправить вам повідомлення з номером картки та сумою оплати. Бажано після оплати замовлення зателефонувати і повідомити про здійснення оплати.

Оплата онлайн Visa/Master Card

Ви можете оплатити замовлення самостійно онлайн, вибравши спосіб платежу “Оплата Visa/Master Card“. Такий спосіб оплати дуже зручний і простий (особливо у випадку проведення невеликих сум). Після того, як ви оплатили замовлення, вам передзвонить наш менеджер для уточнення деталей по доставці.

Умови доставки замовлення

Ми відправляємо замовлені товари в любий куточок України різними службами доставки та власним транспортом. Деталі по доставці також можна обговорити в телефонному режимі з менеджером інтернет-магазину.

Адресна доставка

При доставці великогабаритних вантажів ми пропонуємо адресну доставку нашим транспортом (для зниження вартості доставки) в будь-який населений пункт України. Таку доставку можна замовити прямо до дверей квартири, офісу чи приватного будинку. Також, адресну доставку можна замовити й через транспортні компанії (обходиться дешевше для малогабаритних вантажів).

Доставка транспортними компаніями

Доставка замовленого товару по Україні також здійснюється кур’єрськими службами доставки, такими як:

  • Нова Пошта (можлива оплата після отримання);
  • Міст-Експрес.

Усі перевезення здійснюються за тарифами відповідної транспортної компанії, дізнатися які ви можете на сайті кожної з них.

Для того, щоб отримати у перевізника своє замовлення, вам необхідно мати при собі документ, що засвідчує вашу особу. Зверніть увагу, що одержувачем товару повинна бути саме та людина, чиє ім’я вказано в декларації на перевезення. Також вам потрібно знати номер декларації, який ви попередньо отримаєте від нашого менеджера.

Термін доставки

Термін доставки товару становить 1-5 робочих днів. Це залежить від міста, в яке здійснюється доставка, а також від ваги і габаритів вантажу. Час кожного замовлення розраховується індивідуально, також можна простежити за його станом, звернувшись до служб доставки.

Вартість доставки

Вартість доставки конкретного замовлення визначається індивідуально для кожного випадку й залежить від способу доставки та адреси призначення. Для замовлень на великі суми можлива безоплатна доставка, що визначається менеджером інтернет-магазину при підтвердженні замовлення.