Опубліковано 2коментарі

Як Правильно Вибрати БУ Мотоблок в Україні?

Як Правильно Вибрати БУ Мотоблок в Україні?
 • Як Правильно Вибрати БУ Мотоблок в Україні?

Часто вітчизняний аграрій-початківець задається питанням, як вибрати бу мотоблок в Україні хорошої якості та недорого?

Як правильно вибрати бу мотоблок?

На сьогодні, з розвитком техніки, виконання практично всіх сільськогосподарських робіт вдалося максимально механізувати. Сучасним фермерам вже не доводиться важко працювати в поті чола, виконуючи ту чи іншу задачу, адже тепер у них з’явилися вірні помічники – мотоблоки та мототрактори. Ця техніка вважається по-справжньому універсальним обладнанням. 

На мотоблоки встановлюють навісне обладнання, яке розширює їх функціональність та сферу застосування. Орання і підгортання земельної ділянки, посадка насіння і коренеплодів, збір врожаю, покіс сіна, перевезення вантажів, прибирання снігу, заготівля корму і дров, перекачування води – все це далеко не повний список завдань, які під силу мотоблокам.

Однак за таку багатофункціональність часто доводиться викладати чималі гроші. І нехай покупка дуже швидко окупить себе, все ж не всім по кишені новий мотоблок. Тому багато фермерів і землевласників хочуть купити бу мотоблоки в Україні.

Чим же керуватися при підборі бу мотоблока та не попасти? Головні труднощі в цьому ділі – відсутність гарантії і документів на мотоблок. Тому доведеться лише вірити на слово продавцеві, як за довго використовувалася техніка, в яких умовах і скільки разів проводився ремонт мотоблока.

Основні критерії вибору бу мотоблока?

Давайте спробуємо розібратися, як правильно вибирати бу мотоблок в Україні? На жаль, немає єдиного набору правил, як вибрати бу мотоблок. Найчастіше покупцеві доводиться спиратися лише на свій досвід і інтуїцію. Але можна перерахувати такі найголовніші критерії при виборі бу мотоблока, як:

 • стан техніки;
 • технічні характеристики;
 • ремонтопридатність;
 • фірма-виробник;
 • простота і зручність експлуатації.

Як і де купити хороший бу мотоблок в Україні?

При виборі мотоблоку часто покладаються на популярність фірми-виробника, на надійність її товарів і на відгуки про них в Інтернеті. Багато при виборі мотоблока довіряють тільки власному досвіду або відгуками фахівців. Є й ті, хто керується виключно своєю інтуїцією. Але в Інтернеті настільки багато пропозицій і сайтів, які продають бу сільгосптехніку, що можна просто розгубитися.

Тому, вибираючи бу мотоблок в Україні, перш за все, потрібно вирішити, для яких саме цілей потрібен цей агрегат: для побутового або ж для професійного використання. Для побутового застосування підходять недорогі бензинові мотоблоки з повітряною системою охолодження. Якщо ж у вас земельна ділянка великих розмірів або ж прогнозується часто і інтенсивно використовувати мототехніку, то кращий варіант буде – дизельний мотоблок з повітряним або водяним охолодженням.

Де купити новий мотоблок недорого?

Багато фахівців радять зупинити свій вибір на таких мотоблоках, показники номінальної потужності яких трохи більше, ніж необхідний вам максимум, адже це дозволить створити запас потужності і продовжити термін використання мотоблока.

Робота з мотоблоком повинна приносити задоволення, адже головне призначення цієї техніки – полегшення життя свого власника. Серед найважливіших вимог покупців до бу мотоблоків – це стан машини. Цілком очевидно, що бу мотоблок повинен бути в гарному стані навіть незважаючи на те, що він раніше вже був в експлуатації.  

Також, надзвичайно важливі і технічні характеристики при виборі бу мотоблока. Адже мотоблок купується з розрахунком на тривалу експлуатацію і вірну службу протягом багатьох років. Тут все залежить від конкретних потреб і переваг. Купуючи бу мотоблок в Україні, також варто вибирати модель, яка буде для вас досить простою і зручною в управлінні та експлуатації. Адже, чим краще ви ладите із залізним другом, тим довше він зможе допомагати вам у роботі. 

Крім цього, слід звернути увагу на надійність і ремонтопридатність конкретної моделі мотоблока. Все ж рано чи пізно з’явиться необхідність замінити витратні матеріали та запчастини для мотоблока, а значить – ремонтопридатність і доступність запчастин в магазинах – один з найважливіших критеріїв.

На нашому сайті АгроМотоСвіт можна підібрати як нові так і бу мотоблоки різної якості, також є великий вибір навісного обладнання та запчастин до різної мототехніки, запитуйте у менеджерів по збуту.


 • Як Правильно Вибрати БУ Мотоблок в Україні?

2 thoughts on “Як Правильно Вибрати БУ Мотоблок в Україні?

 1. А насколько реально купить б/у мотоблок сейчас на украинских просторах ? Мне кажется что вся бэушная техника будет очень низкого качества. И что делать если тебя кинут при покупке такого б/у мотоблока или другой агротехники? Я думаю лучше ещё подсобирать денег и купить новый мотоблок, это будет намного надежнее и возможно даже дешевле, на ремонтах сэкономите.

  1. У кого бракує коштів на нову техніку зазвичай вибирає бу мотоблок і далі уже отримує всі негативні моменти такої покупки.
   Звичайно краще купити новий мотоблок і горя не знати про його ремонт та обслуговування декілька перших років + до того ж є гарантія якості від виробника, якщо щось вийшло з ладу.
   Ми звичайно рекомендуємо брати но нові мотоблоки, якщо є можливість назбирати грошенят.

Добавити коментар